P1040667

Podujatia roku 2015

Rok 2015 bol v našom zariadení pestrý. Naši klienti i zamestnanci sa zúčastnili rôznych akcií, konaných v zariadení alebo mimo zariadenia.

Vo februári sa uskutočnil tradičný karneval s rôznymi maskami. V mesiacoch marec a apríl 2015 sme chodlili 2 týždne relaxovať do Kúpeľov Nimnica. Mobilnejšie deti a tie čo sa neboja vody plávali v bazéne, vozičkári i chodiaci oddychovali v soľnej jaskyni. V apríli sme boli autobusom na celodennom výlete na chate v Priedhorí. Počas tohto dňa deti súťažili, hrali futbal, výborne si pochutnali na jedle z opekačky a výlet ukončili diskotékou na terase chaty. 

Blížila sa oslava MDD, ktorá bola tento rok veľkolepá. Na našom ihrisku sa v piatok stretlo veľa hostí: zástupcovia z TSK i z mesta Púchov, sponzori, rodičia našich klientov, deti z DSS Trenčín, z CVŠ Včielka Púchov. Deťom sa veľmi páčili súťaže a  zábava so Šašom Jašom a Sašou Jašou zo Žiliny, maľovanie na tvár, pohostenie, vystúpenie mažoretiek a nakoniec diskotéka.  V pondelok sme mali zase oslavu MDD so starkými, ktorí sú klientami CSS Kolonka a CSS Chmelinec. Na stretnutí sme starkých pohostili, spolu sme si zasúťažili, zaspievali i zatancovali. 

V júni sme sa zase s našimi deťmi vybrali na výlet autobusom do farmy v Opatovciach pri Trenčíne. Tu sa oboznámili so zvieratami - somárikom, psíkom, mačkou, prasiatkom, ale hlavne s koníkmi. Odvážni sa aj na koňoch previezli. Na konci augusta 2015 sme uskutočnili opekačku na poľovníckej chate v Kéblí, kde sme sa rozlúčili s prázdninami, zábavou, súťažami i diskotékou.

V mesiaci september sme sa tiež nenudili, Najskôr sme navštívili CSS Nádej v Dolnom Lieskove, kde nás povozili na ich koňoch, pohladkali sme aj zajačikov. Za dva dni sme išli do PD Dohňany, kde nás oboznámili so životom kravičiek, napili sme sa čerstvého mlieka a skúsili výrobky z družstva. Zúčastnili sme sa aj koncertu Dúha v srdci v Novom Meste nad Váhom, kde vystupovali rôzne kapely. 

V decembri 2015 sme mali 2. ročník Dňa otvorených dverí, kde nás navštívili kamaráti i zamestnanci z okolitých zariadení: CSS Chmelinec, CSS Kolonka, CSS Lednické Rovne, CSS Nádej Dolný Lieskov, CSS DEMY Trenčín a rôzny sponzori i hostia. Ako každý rok sme mali návštevu Mikuláša spojenú so stretnutím s rodičmi, ale hlavne s rozdávaním darčekov, pohostením a zábavou.

Pre tento filter niesú definované žiadne podujatia.

Kalendár podujatí

 
Predchádzajúci mesiac August 2022 Nasledujúci mesiac
Po Ut St Št Pi So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  

Odber noviniek

Vyplňte Vašu e-mailovú adresu, na ktorú chcete dostávať pravidelné správy o dianí v našom zariadení.